Życzenia urodzinowe dla mężczyzny

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny – zapewne długo myślałaś jakie życzenia złożyć mężczyźnie? Już dłużej nie musisz myśleć, przygotowaliśmy naszym zdaniem najtrafniejsze życzenia urodzinowe dla mężczyzny. Twoja rola polega teraz na tym, że spośród poniższych życzeń musisz wybrać te najlepsze i obdarować nimi mężczyznę który obchodzi urodziny.

Takie to szczere i proste życzenia ofiaruję Tobie w Dniu Twego urodzenia. Wiele uśmiechów, a mało złości, długich lat życia w szczęśliwości, dobrego zdrowia i pomyślności, jak najmniej smutków, dużo radości, dużo przygód morza wrażeń moc słodyczy nic goryczy Tego tobie… życzy

Życzę Ci bogactw, dobrych przyjaciół,
dobrego nastroju, dobrych wspomnień z przeszłości
i dobrych pomysłów na przyszłość.

Najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy – sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale.

Długo czekałem owej godziny,
aż wreszcie nadeszły Twoje urodziny.
Więc chcę przed Tobą serce otworzyć
i najlepsze życzenia Ci złożyć.
Żyj długo w szczęściu i radości,
nigdy nie zaznaj przykrości.

Wysłanie życzeń wiąże się z drobnym ryzykiem, polegającym na tym, że w momencie wysyłania, czy też składana ich nagle opadnie nas trema, stracimy wenę i nie będziemy wiedzieli, co właściwie należy powiedzieć, szczególnie, jeżeli nasz solenizant to ktoś dla nas bardzo ważny. Dobrym wyjściem z tej sytuacji są urodzinowe wierszyki, życzenia, które rozbawią każdego i wywołają uśmiech na jego twarzy. Urodzinowe wierszyki z pewnością są świetną alternatywą dla zwyczajnych, krótkich życzeń, jakie składa się na przykład w pracy.

Jeżeli wiemy, że nasz solenizant nie lubi otrzymywać długich wierszy imieninowych, czy też urodzinowych, a woli te proste życzenia urodzinowe, skorzystajmy z podanych poniżej podpowiedzi i wyślijmy coś, co na pewno mu się spodoba. Nasze proste życzenia urodzinowe mają kilka zalet, między innymi taką, że z pewnością zmieszczą się w krótkiej wiadomości tekstowej, czy na wszelakiego rodzaju kartkach pocztowych, zarówno tych elektronicznych, jak i wysyłanych zwyczajową drogą, czyli poprzez Pocztę Polską.